HIIHTOJAOSTO

Toimihenkilöt v. 2017

Salmi Veikko, puheenjohtaja

Alikeskikylä Jouni

Alikeskikylä Jyrki

Hellsten Tauno

Jasu Jari

Joukas Jari

Kulju Sirkka

Lehtilä Lauri

Matintalo Martti

Multamäki Tommi

Pitkänen Janne

Prami Tauno

Saari Asko

Saarinen Virve

Salmi Marika

Salonen Hermanni

Simpanen Olli

Vainikkala Suvi

Yhteystiedot:

Salmi Veikko, puheenjohtaja

040 5278847, veikko.salmi@saunalahti.fi

Saarinen Virve, sihteeri, laskutus

0500 720722. virve.saarinen@seutuposti.fi

Alikeskikylä Jyrki, HS-koulun rehtori

050 3424619, ali66@suomi24.fi

Vainikkala Suvi, HS-koulu

044 2767052, suvi.maria@gmail.com

Salmi Marika, HS-koulu, kilpailuilmoittautumiset

040 7530376, marikaksalmi@gmail.com

Alikeskikylä Jouni, hiihtovetäjä

0440 786186, jouni.alikeskikyla@komea.net

Hellsten Tauno, hiihtovetäjä

040 5016546, tauno.hellsten@pp1.inet.fi

Jasu Jari, välinehuoltovastaava

040 7552217, jari.jasu@sandvik.com

Joukas Jari, kilpavoitelija

044 3082779, kaisa.joukas@gmail.com

Lehtilä Lauri

0440 829457

Matintalo Martti, hiihtojaoston lääkäri, valmentaja

050 5554866, martti.matintalo@iki.fi

Tommi Multamäki, välinehuolto, kuljetukset

0400 809227, tommi.multamaki@gmail.com

Pitkänen Sanna, ullmax-vastaava

040 5415269, pitkanen.sannakatariina@gmail.com

Pitkänen Janne, hiihtokoulun vetäjä

040 5603382, janne.ttpitkanen@gmail.com

Prami Tauno

0500 927317, tauno.prami@lso.fi

Saari Asko, hiihtovalmentaja

040 5855655 , asko.saari58@gmail.com

Simpanen Olli, hiihtokoulun vetäjä, ajanotto

040 7047085, olli.simpanen@hotmail.com 

Salonen Hermanni, vetäjä, ajanotto

040 8669498, hermanni@hirsivaari.fi

Kulju Sirkka, vetäjä

044 0604125, sirkka.kulju@gmail.com

Tirri Maritta, puffettivastaava

044 3292229, maritta.tirri@luukku.com

Suosittele meitä