Ottelut ja tulokset 2017

SM-karsintasarjan, aluesarjan sekä naisten maakuntasarjan pelit:

Pvm ja kello Ottelu Tulos Kyydit Kioski(K=Kumila, E=Elisenvaara) Kirjuri Taulu+muut

2.5.klo 18

Kokemäki-PöU aluesarja      1-2 Riitamaa, Tuuppa
6.5.klo 14 PöU-Kankaanpää SM      0-2  Tuuppa(K) Marttila Raitala, Rouhiainen
11.5.klo 18 PöU- Mynämäki aluesarja      2-0 Laurolinna (K) Riitamaa Solla, Virtanen, Kujanpää, Rahkala
13.5.klo 13 PöU-Rauma  SM      0-2 Rouhiainen (K) Kovanen Pellonperä, Valkeapää
17.5.klo 18 Ulvila - PöU aluesarja      0-2 Rahkala, Tuuppa
18.5.klo 18 PöU-Turku   NMKS      1-0 Valkeapää (E) Tuuppa Koskinen, Kovanen, Rouhiainen
21.5.klo 12 PöU-Hämeenkyrö SM      2-0 Virtanen (K) Kovanen Raitala, Pellonperä
25.5.klo 11 PöU-Janakkala  SM      0-2 Rahkala (K) Marttila Pellonperä, Solla
27.5.klo 12 PöU - Köyliö aluesarja     2-0 Kujanpää (K) Tuuppa Solla, Virtanen, Riitamaa, Laurolinna
28.5.klo 17 Pori-PöU  SM     2-0 Pellonperä, Solla, Valkeapää
29.5.klo 18 Köyliö-Pöu  NMKS     1-2 Valkeapää, Tuuppa
5.6.klo 18 Merimasku-PöU aluesarja     1-2 Rynkä, Tuuppa
6.6.klo 18 PöU-Mynämäki NMKS     2-0 Tuuppa (E) Marttila Rouhiainen, Solla, Rahkala
8.6.klo 18 Kankaanpää-PöU SM 1-2 Kujanpää, Raitala, Solla
11.6.klo 16 Loimaa-Pöu  NMKS 2-1 Omilla kyydeillä!
12.6.klo 18 Rauma-PöU  SM 2-0 Tuuppa, Riitamaa, Kovanen
14.6.klo 18 Turku-PöU  NMKS 2-0 Koskinen, Valkeapää, Rasilainen
16.6.klo 18 PöU-Pori  SM 0-2 Raitala (K) Pellonperä Virtanen,Valkeapää
20.6.klo 18 Janakkala-PöU  SM 0-1 Raitala, Riitamaa, Virtanen, Solla
26.6.klo 18 Hämeenkyrö-PöU SM 0-2 Rouhiainen, Rahkala, Kujanpää
27.6.klo 18 PöU - Rauma aluesarja 2-0 Rynkä (E) Tuuppa Valkeapää, Riitamaa, Kovanen
4.7.klo 18 Mynämäki-PöU NMKS 1-2 Tuuppa, Valkeapää, Koskinen
6.7.klo 18.00 PöU-Köyliö  NMKS 1-2 Riitamaa (K) Rynkä Rasilainen, Solla
10.7.klo 18 PöU-Loimaa  NMKS 2-0 Raitala (K) Virtanen Rouhiainen, Kujanpää
12.7.klo 18 Laitila-PöU aluesarja 2-0 Kovanen, Rynkä Tuuppa
13.7.klo 18 PöU-Loimaa aluesarja 2-0 Virtanen (K) Valkeapää Solla, Kovanen
1.8 klo 18 PöU-Tampere NMKS 0-2 Tuuppa(E) Kovanen Virtanen, Rouhiainen
3.8 klo 18 Kokemäki-PöU NMKS 2-0 Valkeapää, Raitala, Tuuppa
8.8 klo 18 Turku- PöU NMKS 2-0 Valkeapää, Tuuppa, Hämäläinen
9.8 klo 18 PöU-Kokemäki c-aluesarja 1-2 Raitala(E) Tuuppa Solla, Riitamaa, Rynkä
13.8 klo 16.00 PöU-Rauma NMKS 0-2 Riitamaa (E) Rahkala Raitala, Solla
15.8 klo 18 PöU- Turku NMKS 0-2 Hämäläinen(E) Valkeapää Rynkä, Virtanen
17.8 klo 18 Loimaa-PöU NMKS 2-1 omat kyydit
23.8 klo 18 Rauma-Pöu NMKS Valkeapää, Tuuppa, Solla
25.8 klo 17.30 PöU-Loimaa NMKS Rahkala(E) Riitamaa Kovanen, Rouhiainen
29.8. klo 18 PöU-Kokemäki NMKS Kovanen(E) Virtanen Koskinen, Solla
31.8 klo 18 Tampere-PöU NMKS Valkeapää, Tuuppa, Rahkala
2.9 klo 12 PöU-Ulvila C-aluesarja Rynkä (K) Kovanen Riitamaa, Virtanen, Hämäläinen
4.9 klo 18 Hämeenkyrö-PöU C-aluesarja Solla, Rynkä, Rahkala
8.9 klo 18 Rauma-PöU C-aluesarja Raitala, Kovanen, Riitamaa
12.9 klo 18.00 Mynämäki-PöU C-aluesarja Raitala, Riitamaa, Rahkala
13.9 klo18 PöU-Laitila C-aluesarja Valkeapää(K) Rahkala Raitala, Hämäläinen,Rouhiainen
14.9 klo18 Köyliö-PöU C-aluesarja Hämäläinen, Kovanen, Rynkä
17.9 klo ? Loimaa-PöU C-aluesarja omat kyydit
18.9  klo 18 PöU-Merimasku C-aluesarja Virtanen(K) Valkeapää Solla, Tuuppa, Rahkala

Leirit:

Alueleiri Tampereella 21. - 23.4.2017    https://www.manseppjuniorit.fi/alueleiri-21-23-4-2017/

Nuorisoleiri Oulussa 23. - 29.7.2017   http://www.pesis.fi/pesisnuoret/nuorisoleiri/

Suosittele meitä