Menu

Kotiottelut  2019

Oletuskenttä Kymppi-Katto Areena, Urheilukentäntie 3, 21820 Kumila.
Päivitetty 15.4.2019   (MYP = miehet ykköspesis, NYP = naiset ykköspesis)
(Mmks = miehet maakuntasarja, Nmks = naiset maakuntasarja)

Pvm Klo Koti Vieras Huom/otteluisäntä
ma 22.4. 15.00 NYP - Helsinki Harkkapeli
pe 26.4. 17.30 NYP - Kankaanpää Harkkapeli
la 27.4. 15.00 NYP - Mynämäki Päkän muistoturnaus & aluemestaruus
la 4.5. 11.00 Ulvila - MYP Päkän muistoturnaus
la 4.5. 13.15 MansePP - Ulvila Päkän muistoturnaus
la 4.5. 15.30 MYP - MansePP Päkän muistoturnaus
ma 6.5 18.00 Dt - Hyvinkää
ma 13.5. 18.00 Nmks - Kokemäki
pe 17.5. 18.00 Nmks - Pori
la 18.5. 15.00 MYP - Oulu Fiarone Oy
su 19.5. 14.00 MYP - Simo
ma 20.5. 18.00 Mmks - Humppila
ke 22.5. 18.00 NYP - Espoo Pöytyän kunta, koululaisottelu
to 23.5 18.00 Dp - Jokioinen
la 25.5 11.00 Dt - Helsinki 2 peliä
su 26.5 11.00 Dp - Loimaa
su 26.5. 17.00 MYP - Kannus Pöytyän kunta
ma 27.5. 18.00 Fp - Loimaa
ke 29.5. 18.00 NYP - Pori
to 30.5. 17.00 KANKAANPÄÄ - HYVINKÄÄ MIESTEN SUPERPESIS  !
su 2.6. 17.00 MYP - Hamina Pöytyän seurakunta
ke 5.6. 18.00 Nmks - Ulvila
la 8.6. 16.00 NYP - Jalasjärvi Jarmo Lalli Oy
su 9.6. 17.00 MYP - Sotkamo Kyrön Seudun PoP-Pankki
ke 12.6. 18.00 MYP - Ulvila HUOM! pelataan Raumalla
to 13.6 18.00 Dt - Janakkala
la 15.6 11.00 Dp - Rusko
la 15.6. 16.00 NYP - Kajaani Kyrön Seudun PoP-Pankki
su 16.6. 17.00 NYP - Ylivieska Ponsse / Konehuolto P. Kula
ma 17.6. 18.00 Nmks - Laitila
ke 19.6 18.00 Dp - Humppila
to 20.6 18.00 Dt - Jokioinen
ma 24.6. 18.00 Mmks - Mynämäki
ti 25.6. 18.00 NYP - Janakkala
pe 28.6. 17.30 Nmks - Kankaanpää
la 29.6. Fp  - Hämeenlinna 
su 30.6. 15.00 MYP - Ylivieska Insinööritoimisto H. Kiiski Oy
ma 8.7. 18.00 Mmks - Säkylä
ke 10.7. 18.00 NYP - Hämeenkyrö K-Caara Seat
su 14.7. 16.00 Mmks - Ruovesi
ke 17.7. 18.00 MYP - Vähäkyrö Agrikumppanit
to 18.7. 18.00 Fp  - Manse
la 20.7. 16.00 NYP - Oulunsalo
su 21.7. 13.00 NYP - Tyrnävä
la 27.7. 17.00 NYP - Helsinki
su 28.7. 17.00 MYP - Kuopio
ke 31.7. 18.00 Nmks - Köyliö
to 1.8 18.00 Dt - Espoo
la 3.8. 11.00 Nmks Rauma
la 3.8. 16.00 NYP Kankaanpää
ma 5.8. 18.00 Fp - Humppila 
ke 7.8. 18.00 MYP - Ulvila
to 8.8 18.00 Dt - Mynämäki
su 11.8. 17.00 MYP - Laukaa Qbits Ag
ma 12.8. 18.00 Mmks - Turku
ke 14.8. 17.30 MYP - Tampere
to 15.8 18.00 Dp - Jokioinen
su 18.8. 12.00 Mmks - Ylöjärvi
la 24.8. 11.00 Nmks - Tampere

Suosittele meitä